13 Temmuz 2010 Salı

hadi bir çılgınlık yapalım

dün bozcaadaya gittim, ayazma plajı diye bir yerde saatlerce güneşin altında uyudum ve şimdi canım acıyor biraz. çillerim geri çıktı, onları yakıp çil yerine suratımda küçük yaralarla yaşasam daha güzel görünebileceğimi düşünüyorum bazen. yapmayacağım elbette bunu (seni seni ) .

annem, babam ve ben olarak yaşadığımız hayata annemlerin arkadaşlarının evden gidişi neticesinde geri döndük. sıkılıyoruz ve buna huzur diyoruz bence. ev boş, filmlerim bitmek üzere ve onlar da olmazsa geceleri uyumamak için bir sebebim olmayacak ve bu beni sabahları uyanık kılacak ve her şey daha da fenalaşacak sanırım. filmciye gitmeyeceğim hayır, sevmiyorum altınoluk filmcisi adamı ( tamlama, ama )
gece saat altı gibi fırtına dizisinin tekrarı var, hakikaten moron bir dizi, ama murat yıldırım'a yıllardır aşık olmam onu izlemeyi bayağı neşeli kılabiliyor. sonra arka sıradakiler var saat yedide, o da zaten şahane, bilirsiniz. televizyonla aram iyi velhasıl, sen de olmasan diyorum ona içimden, ona ve ketıla. ( küçük serseri ) dördüncü kere aynı şarkıyı dinlediğim bu internet kafede, laptopumu yanıma almaya üşendiğim saniyeye lanet ederek sevgilerimi ve dünyanın bütün çiçeklerini yolluyorum size, fUnny och alexander.

3 yorum:

 1. ece,
  bizim buradaki bakkalı biliyorsun. hani vizeler mi başladı gene? diyen sinsi tonton. işte geçen gün onun çırağını evcilik oyununu izlerken yakaladım ve biraz kınar gibi yaptım. o da dedi ki benim dizilerim var: selena, bez bebek, arka sıradakiler...tanışın kızım bence. hem BAKKAL ÇIRAĞI yani. lanet altınolukta intihar etmenden korkuyorum... geri gel artık yeter yahu!

  YanıtlaSil
 2. bakkallara olan ilgimi beni oraya getirmek için kullanmanı sinsice buluyorum sevgili dostum ve fekat bez bebek hala yayımlanıyor muymus?! bakkal çırağınızla bilahare tanışacağım, utanmazca kınama taklidi yapmana vesile olmuş evcilik oyununu ben de izliyorum, muhteşem bir program, bu arada; vizeler başladı galiba... hehehe

  YanıtlaSil
 3. Oha, Arka Sıradakiler hala var mı? Her lise dizisinin dramına düşmediler mi yani mezun olmadılar mı?

  YanıtlaSil